Společnosti s.r.o. k prodeji

Nabízíme k prodeji již hotové a plně připravené společnosti s plně splaceným základním kapitálem ve výši 200 000 Kč a vyřízenými všemi 80 volnými živnostmi.


Změnou zákona je umožněno základání nových společností se základním kapitálem od 1 Kč. Takovéto společnosti nemají příliš vysokou důvěru a prestiž v budoucích obchodních vztazích, proto námi nabízené společnosti mají již plně splacený základních kapitál nejméně 200 000 Kč.

Ready made s.r.o.

Pořízením naší ready made společnosti získáte důvěryhodnou firmu, která vás bude reprezentovat. Ready made společnost je určena pro ty, kteří chtějí začít rychle podnikat a mít vše vyřízené bez starostí a nervů při komunikaci s úřady.


Cena za společnost je konečná, nepodléhá DPH.
Cena obsahuje vše:

 • 100 % splacený základní kapitál ve výši 200 000 Kč
 • Převod obchodního podílu společnosti
 • Jmenování nového jednatele
 • Přípravu smluv a všech potřebných dokumentů
 • Veškeré poplatky za převod, vč. kolků
 • Všech 80 volných živností
 • Změna sídla společnosti v rámci Prahy
 • Vzdání se práva na odvolání


Expres převod + 5 990 Kč

Příplatkové služby

 • Změna zakladatelské listiny
 • Správa datové schránky
 • Zhotovaní razítka společnosti
 • Tichý společník
 • Vedení účetnictví
Pořídit společnost

Nevíte si rady?

Uváděná cena společnosti je cena konečná?

Ano, uváděná cena je konečná, obsahuje i kolek soudu pro zápis změn do obchodního rejstříku.

Co vše obsahuje cena ready made společnosti?

Jedná se o kompletní převod společnosti, z naší strany bude připraveno a provedeno vše potřebné.
- 100 % splacený základní kapitál ve výši 200 000 Kč
- Převod obchodního podílu společnosti
- Jmenování nového jednatele
- Přípravu smluv a všech potřebných dokumentů
- Veškeré poplatky za převod, vč. kolků
- Všech 80 volných živností
- Změna sídla společnosti v rámci Prahy
- Vzdání se práva na odvolání

Jak postupovat při převodu?

Proveďte jednoduchou objednávku výběrem společnosti, o kterou máte zájem a uveďte své kontaktní údaje. Po odeslání objednávky vás budeme kontaktovat, a zašleme vám potřebné dokumenty, nutné pro převod společnosti. Dokumenty si vytisknete a na pracovišti CzechPointu ověříte podpisy a dokumenty nám doručíte. Současně uhradíte zálohovou fakturu. Po přijetí platby a dokumenty již vše zařídíme my. Na zápis změn do obchodního rejstříku je lhůta 5 dní, můžete se ale díky svátkům apod., protáhnout. Vy můžete ale začít podnikat od chvíle, kdy vás jmenujeme po úhradě jednatelem. U Express převodu jsou změny provedeny následující pracovní den.

Jak probíhá převod společnosti?

Po provedení platby a zaslání ověřených dokumentů k nám, se již o vše postaráme my. Zápis do obchodního rejstříku je zpravidla proveden do 5 dní.

Mám zájem o expresní převod, co mám dělat?

Expresní převod je proveden do následujícího pracovního dne od dodání všech dokumentů, podepsané kupní smlouvy a obdržení platby. Jelikož expresní převod probíhá notářským zápisem, je možné provést i další změny jako je změna názvu společnosti, struktury společnosti, sídla a další. Není tedy nutné objednávat službu změna zakladatelské listiny.

Jaké dokumenty a doklady potřebuji pro převod?

Kupní smlouvu a dokumenty pro převod společnosti připravíme my. Je nutné, abyste měli platný doklad totožnosti pro ověření podpisů, a pokud si dodáváte vlastní sídlo, je potřeba mít úředně ověřený souhlas s umístěním sídla o majitele nemovitosti a výpis z katastru nemovitostí. U cizinců je nutné dodat i výpis z rejstříku trestů.

Jak dlouho trvá převod společnosti?

U běžného převodu společnosti je lhůta na rozhodnutí obchodním rejstříkem 5 dní, po obdržení rozhodnutí se vzdáme práva na odvolání, následně obchodní rejstřík společnosti převede obvykle do 3 dní. U express převodu je tohle provedeno do druhého pracovního dne.

Mohu si zvolit vlastní sídlo společnosti?

Naše společnosti mají sídlo v Praze, při koupi společnosti si můžete dodat vlastní souhlas s umístěním na nové adrese. Sídlo je možné bezplatně měnit pouze v rámci Prahy, pokud chcete sídlo v jiné obci, je nutné u konkrétní společnosti změnit zakladatelskou listinu.

Kdy mohu začít podnikat při koupi společnosti?

Jednatel může za společnosti jednat již od ustanovení funkce. Není tudíž nutné čekat, až se změna projeví v obchodním rejstříku na justice.cz.

Poté je nutné si převzít dopis s přihlašovacími údaji do datové schránky, které jsou automaticky odeslány na adresu bydliště jednatele, a to do 3 pracovních dnů od provedení změny v obchodním rejstříku. Dále založení běžného účtu a provedení registrace k dani právnických osob na příslušném finančním úřadu. Na vyžádání vám připravíme registrační formulář.

Jak získám datovou schránku po převedení společnosti?

Přístupové údaje k datové schránce jsou automaticky odesílány Ministerstvem vnitra na adresu bydliště nového jednatele společnosti, a to do 3 pracovních dnů od převodu společnosti.

Kdy potřebuji provést změnu zakladatelské listiny?

Změna zakladatelské listiny se provádí pokud potřebujete změnit sídlo společnosti do jiné obce než je Praha, pokud měníte strukturu společnosti – změna počtu jednatelů a společníků či změna názvu společnosti.

Mohu si změnit název společnosti?

Ano, můžete si vymyslet vlastní název společnosti, na který můžeme společnost přejmenovat, jedná se o placenou službu z důvodu nutnosti změny zakladatelské listiny – vypracování nového notářského zápisu. S tímto je samozřejmě možné provést i další změny týkající se společnosti.

Jaké živnosti obsahují prodávané společnosti?

Obsahuje jednu volnou živnost Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, pod kterou jsou všechny volné obory činností.

Kalkulace ceny Nazev spolecnosti

Zavřít

Sídlo společnosti

Výběr tarifu

✓ Sídlo společnosti - základní služba

Délka smlouvy

Příplatkové služby

Cena firmy: 015 885
Sídlo společnosti v Praze 5: 399 Kč/měsíc
Program Silver: 36 měsíců
Cena celkem: 0